Первомайський район » Економіка » Промисловість
Українська
Головна Новини Робота депутата Верховної Ради України ОГОЛОШЕННЯ

Промисловість

 Одним із пріоритетів економічної політики Первомайського району є забезпечення сталого розвитку промисловості, як базової галузі, переорієнтація її на інноваційно-інвестиційний розвиток, підвищення використання потенціалу району, концентрації державних  та місцевих ресурсів на стратегічних напрямах розвитку.

Основною промисловою продукцією Первомайського району є:

- олія соняшникова;

- борошно, хліб та хлібобулочні вироби;

- коалін (видобування);

- камінь, камінь-бут, відсів, брущатка;

 

 

 

 

 

- щебінь, граніт;

 

Основні промислові підприємства району:

№ п/п

Назва підприємства

Форма власності

Основна продукція

1

ТОВ  «Синюхинобрідський  млин»

приватна

борошно, хліб та хлібобулочні вироби

2

ТОВ  «Пласт»

приватна

коалін (видобування)

3

ТОВ  Бандурський Маслоекстракційний завод

приватна

виготовлення олії, шроту

4

ВАТ  «Первомайський  спеціалізований  кар’єр»

приватна

камінь-бут, відсів

5

ПАТ  «Софія- Граніт»

приватна

камінь, брущатка

6

ВАТ  «Первомайський  кар’єр  «Граніт»

приватна

щебінь, відсів, камінь-бут

7

Первомайський  гранітно-щебеневий  кар’єр

приватна

щебінь, відсів, камінь-бут

 

  ПОВІДОМЛЕННЯ про планову діяльність, яка підлягає оцінкі впливу на довкілля ТОВ "ХЕВІ МЕТАЛ"
Формат: PDF | Добавлен: 24/08/2020 19:19:46
281Kb Скачать скачать

 

Інформація

щодо проведення громадських слухань розгляду детального плану території земельної ділянки в межах території Довгопристаньської сільської ради Первомайського району Миколаївської області (за межами населеного пункту)

 

Відповідно до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України №555 від 25.05.2011р. «Про затвердження порядку проведення громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», розпорядження Первомайської районної державної адміністрації від 27.12.2018 № 381-р «Про розробку детального плану території земельної ділянки в межах території Довгопристаньської сільської ради Первомайського району Миколаївської області (за межами населеного пункту)», 11.06.2019 року о 12 год. 00 хв. у приміщенні Довгопристаньської сільської ради Первомайського району Миколаївської області ( Миколаївська обл., Первомайський р-н, с. Довга Пристань, вул. Крижанівського, буд. 50) будуть проведені громадські слухання щодо містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки яка розташована за межами населеного пункту на території Довгопристаньської сільської ради Первомайського району Миколаївської області для потреб, пов’язаних з користуванням надрами».

Замовник - Первомайська районна державна адміністрація Миколаївської області. Розробник – архітектор Некрасов Сергій Вікторович.

Інвестор – ТОВ «НОВОТРЕЙД ЛТД».

Подати пропозиції та ознайомитись з матеріалами містобудівної документації Ви можете у відділі містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, розвитку інфраструктури та з питань надзвичайних ситуацій Первомайської районної державної адміністрації Миколаївської області за адресою: м. Первомайськ, вул. Чкалова, 12 у робочі дні з 08:00 год. до 17:00 год. до 17:00 10.06.2019 року включно (відповідальна особа – Сосіновський Сергій Геннадійович, телефон (05161) 4-31-86, і на офіційному сайті Первомайської районної державної адміністрації Миколаївської області за посиланням http://pervomaysk.mk.gov.ua/ua/home/

            Довідка: згідно із Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил та надаватися у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.

            Пропозиції до проектів містобудівної документації на місцевому рівні мають право надавати: повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні; юридичні особи, об`єкти нерухомого майна яких розташовані на території, для якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні; власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розробляється документація, та на суміжній з нею; представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію; народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

Додатки: Пояснювальна записка ЗАВАНТАЖИТИ

                  Проектний план ЗАВАНТАЖИТИ

                  Схема розташування земельної ділянки ЗАВАНТАЖИТИ

 

 

  94-р 14.05.2019 Про розробку детального плану території земельної ділянки для будівництва об’єкту «Фотогальванічна електрична станція» (за межами населених пунктів) на території Первомайської районної ради Первомайського району товариства з обмеженою ві
Формат: PDF | Добавлен: 24/08/2020 19:19:48
113Kb Скачать скачать

 

       Пропозиція губернатора штату Коліма Мексиканських Сполучених Штатів щодо започаткування міжрегіонального співробітництва в області торгівельно-економічного, науково-технічного, культурного та гуманітарного співробітництва.

      В разі зацікавленості підприємств, установ та організацій  щодо розвитку співпраці з мексиканськими партнерами просимо звертатися до відділу економічно-інвестиційного розвитку, торгівлі, туризму, культури, молоді та спорту Первомайської райдержадміністрації.

 ЗАВАНТАЖИТИ