Головна Новини ОГОЛОШЕННЯ Всеукраїнська програма ментального здоров'я "ТИ ЯК?"

Щорічно 18 жовтня відзначається Європейський день боротьби з торгівлею людьми, мета якого – висвітлення проблеми торгівлі людьми, необхідність об’єднання зусиль для протидії цьому явищу, переслідування злочинців, надання допомоги постраждалим особам. З нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми Міністерством соціальної політики України як національним координатором у сфері протидії торгівлі людьми у співпраці зі суб’єктами взаємодії проводиться низка інформаційно-просвітницьких заходів на національному рівні .
Фахівці управління соціального захисту населення Первомайської районної військової адміністрації долучилися до  цієї акції та надали внутрішньо переміщеним особам, учнівській та студентській молоді інформаційно-консультативні  послуги щодо трудової міграції та запобіганню потрапляння в ситуації, пов’язані з торгівлею людьми.
Торгівля людьми – це форма сучасного рабства та порушення прав людини, від якої потерпають чоловіки, жінки та діти, та яка не втрачає актуальності у ХХІ ст. для жодної країни світу, включаючи Україну. Маніпулюючи бажаннями та намірами людей, їх ошукують та експлуатують. 
Основною метою кампанії є інформування та підвищення рівня обізнаності населення щодо проблеми торгівлі людьми, поширення важливої інформації про цю проблему та небезпеку, яку вона становить.
Учасниками інформаційно-консультативної роботи були обговорені нагальні питання протидії торгівлі людьми на місцевому рівні та прийнято рішення щодо проведення превентивних заходів та посилення поінформованості молоді в громадах з означеного питання. Відповідно до законодавства, торгівля людьми – здійснення незаконної угоди, об’єктом якої є людина, а так само вербування, переміщення, переховування, передача або одержання людини, вчинені з метою експлуатації, у тому числі сексуальної, з використанням обману, шахрайства, шантажу, уразливого стану людини або із застосуванням чи погрозою застосування насильства, з використанням службового становища або матеріальної чи іншої залежності від іншої особи, що відповідно до Кримінального кодексу України визнаються злочином.
Пам’ятайте!     
Стати жертвою торгівлі людьми може кожен, незалежно
 від статі, віку, рівня освіти чи кваліфікації!!!
Кожен постраждалий має право на допомогу!