


| Головна | Новини | ОГОЛОШЕННЯ | Всеукраїнська програма ментального здоров'я "ТИ ЯК?" |
Президент наголосив на тому, що завдання імплементації реформ вимагають нових лідерів, і зараз відчувається певний дефіцит кадрів, які здатні взяти на себе відповідальність за втілення курсу реформ.
«Головне, що
Мін’юст зареєстрував, розроблений Держкомтелерадіо, Порядок формування переліку друкованих засобів масової інформації та редакцій, що підлягають реформуванню на першому етапі.
До переліку, який формує Держкомтелерадіо, включатимуться друковані засоби масової інформації та
В райдержадміністрації відбулася нарада з керівниками установ та структурних підрозділів під керівництвом виконувача функцій та повноважень голови РДА, першого заступника Сергія Бондаренка.
Звичайно, порядок денний був насичений важливими питаннями
Керівництво Первомайської РДА звернулося до нового керівника служби автомобільних доріг у Миколаївській області з питання неякісної роботи філії «Первомайськ райавтодор» та недостойної поведінки керівника, який погрожував перекрити вхід в
В Первомайській райдержадміністрації відбулася зустріч з безпосереднім розробником реформ місцевого самоврядування Юрієм Ганущаком.
До методичної зали відділу освіти Первомайського району завітали сільські голови Первомайського району та інших районів області, народний
На базі Арбузинського району відбулися триденні командно- штабні навчання, в яких були задіяні Первомайський міськрайонний відділ управління ДСНС України у Миколаївській області; районні служби цивільного захисту, управління та відділи Первомайської
У РАЗІ ВИЯВЛЕННЯ ПРЕДМЕТА, ПІДОЗРІЛОГО НА ВИБУХОВИЙ ПРИСТРІЙ (НАДАЛІ ВП) У ПЕРШУ ЧЕРГУ НЕОБХІДНО ЗДІЙСНИТИ НАСТУПНЕ:
· негайно повідомити старшого охорони про виявлення характерних ознак ВП, місце його розташування, час виявлення
Євромайдан, Єврореволюція, Революція Гідності – усі ці терміни сьогодні стали невід’ємною складовою в історії побудови української державності.
Україна є досить молодою республікою, юридично свою незалежність вона отримала у 1991 році.,
15 лютого на Первомайщині відбулися заходи з вшанування учасників бойових дій на території інших держав і річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.
Учасники бойових дій Первомайського району зібралися