Головна | Новини | ОГОЛОШЕННЯ | Всеукраїнська програма ментального здоров'я "ТИ ЯК?" |
Миколаївська область активно готується до безперебійного функціонування закладів освіти під час опалювального сезону.
Про це під час пресбрифінгу повідомила директорка департаменту освіти і науки Миколаївської обласної військової адміністрації Алла Веліховська.
За її
Українські ветерани можуть отримати державну підтримку для старту або розвитку свого бізнесу. Це суми від 250 тис. до 8 млн грн, залежно від умов програми.
Скільки коштів та на які потреби
У середу, 30 жовтня, відбулася сесія Миколаївської міської ради, де депутати одноголосно ухвалили рішення про підтримку Плану перемоги України Володимира Зеленського та направили звернення до європейських міст-побратимів з проханням підтримати
30 жовтня 2024 року відбулися штабні тренування з органами управління та силами цивільного захисту Первомайської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Миколаївської області та її субланок .
Під
У Миколаївській області представники органів управління та сил цивільного захисту області, районів та територіальних громад тренувались ліквідовувати прогнозовані зимові небезпечні ситуації та відпрацьовувати дії в умовах можливого «блекауту». Головував на
У середу, 30 жовтня, школам Миколаївської області передали 10 мікроавтобусів Volkswagen Multivan (T7), наданих партнерами із землі Нижня Саксонія.
З цього приводу начальник Миколаївської ОВА Віталій Кім у своєму телеграм-каналі звернувся
Як оформити неповнолітнього працівника?
Докладно про трудові відносини під час воєнного стану - https://dsp.gov.ua/
Ще більше на інформаційному порталі - https://www.pratsia.in.ua/.
Іноді це буває складно. Тому експерти Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» за ініціативи першої леді Олени Зеленської зібрали карусель рекомендацій, як здобути таку корисну навичку.
У вівторок, 29 жовтня, начальник департаменту економічного розвитку та регіональної політики Миколаївської обласної військової адміністрації Олександр Корольов та очільник Миколаївської обласної ради Антон Табунщик провели онлайн-зустріч з підприємцями Миколаївщини у
Українські аграрії вже засіяли 5,7 млн га озимих культур.
Серед лідерів за обсягами сівби озимих на зерно аграрії Миколаївської області - 503,1 тис. га (100,5 %), Запорізької області - 100,8 тис.