Головна | Новини | ОГОЛОШЕННЯ | Всеукраїнська програма ментального здоров'я "ТИ ЯК?" |
МОЗ повідомляє:
В Україні зафіксовано 73 випадки коронавірусної хвороби COVID-19.
За даними ЦГЗ, станом на 10:00 23 березня в Україні 73 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 3 летальні, 1 пацієнт одужав
22 березня до несення служби залучено близько 14700 поліцейських та 2360 військовослужбовців Національної гвардії України.
Поліцейські склали 1415 адмінпротоколів щодо порушень правил
карантину. Також розпочато 9 кримінальних проваджень.
Правоохоронці продовжують заходи із запобігання поширенню коронавірусної
Час на карантині можна проводити із користю: читати книжки, вчити мови, переглядати навчальні курси тощо. Ми зібрали декілька підбірок, які допоможуть вам покачати себе.
Які онлайн-курси можна пройти?
МОЗ України розширює майданчики комунікації та створює офіційну Viber-спільноту “Коронавірус_інфо”, де буде публікувати актуальну й достовірну інформацію від відомства про ситуацію щодо поширення коронавірусу в країні. Майданчик авторизований компанією Rakuten
Міністерство охорони здоров’я закликає інтернів-заочників та студентів медичних вузів 5 і 6 курсів допомогти медикам, які борються з поширенням коронавірусної інфекції COVID-19. Про це заступник Міністра охорони здоров’я - головний
Літак Збройних сил України Іл-76 доправив в аеропорт «Бориспіль» (Київ) з китайського Гуанчжоу партію тестів для виявлення коронавірусної інфекції.
Військовий борт привіз в Україну два види тестів: для ПЛР (полімеразної ланцюгової
Президент України Володимир Зеленський провів нараду з головами обласних державних адміністрацій та міськими головами щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19.
На нараді також були присутні Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, представники профільних
Українцям не будуть нараховувати пені та штрафи за невчасну сплату за житлово-комунальні послуги. Крім того, субсидії та усі види соціальної допомоги, термін дії яких закінчується, перепризначать автоматично.
Про це повідомила Міністр
Сьогодні, 20 березня 2020 року в Первомайській райдержадміністрації відбулась нарада з перевізниками району, щодо здійснення пасажирських перевезень під час карантину.
Під час наради, Сергій Володимирович зазначив, що постановою Кабінету Міністрів України
від
Відповідний Закон Парламент ухвалив 17 березня цього року — «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)».
Зокрема, зазначений Закон забороняє :
· нарахування