Головна | Новини | ОГОЛОШЕННЯ | Всеукраїнська програма ментального здоров'я "ТИ ЯК?" |
Чарівні жінки!
Прийміть вітання з нагоди весняного свята -
8 Березня!
Ваша енергія, відповідальність,
активна життєва позиція несуть у світ
злагоду, добро і любов. Бажаємо Вам завжди
бути щасливими, здоровими, оточеними
ніжністю і турботою. Нехай Вас завжди
супроводжує
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман вимагає від керівництва Національного агентства запобігання корупції найближчими тижнями забезпечити якість роботи баз даних, якість процесу заповнення електронних декларацій і ефективність системи перевірки декларацій на предмет
На цьому наголосив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук, виступаючи на 9-му Українському енергетичному форумі Адама Сміта (Ukrainian Energy Forum).
Учасники заходу розглянули досягнення Уряду України у скороченні споживанні газу, збільшенні потужностей відновлюваної
Президент Петро Порошенко під час наради щодо загроз енергетичній безпеці, звертаючись до українців, наголосив, що Уряд зараз вживає вичерпних заходів для забезпечення надійної роботи енергетичного сектору.
За словами Глави держави, Прем’єр-міністр
Миколаїв потрапив до трійки лідерів зі скорочення споживання газу в Україні. Відповідні дані були опубліковані на генеральним директором ДП «Нафтогаз України» Андрієм Коболєвим.
У свою чергу, голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко
Президент Петро Порошенко особливо відзначив солідарну підтримку всіма українцями дій влади щодо забезпечення стабільної роботи газотранспортної системи України у зв’язку із погрозами РАО «Газпром» припинити виконання контракту із постачання природного
Під час засідання Ради національної безпеки і оборони Президент Петро Порошенко подякував Верховній Раді за рішення про прийняття за основу президентського законопроекту «Про Вищий антикорупційний суд».
Глава держави нагадав, що регламент
Сервісні центри МВС запровадили можливість складання іспиту з ПДР англійською мовою, тож відтепер для іноземних громадян стане легшим складання теоретичної частини іспиту на право керування транспортним засобом. Мову можна обрати
05 березня головою Первомайської райдержадміністрації проведено нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та керівниками державних установ району. На порядку денному було представлено наступні питання:
1.Про безперебійну роботу підприємств, установ, організацій, служб
Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про ратифікацію Договору між Україною та Королівством Таїланд про взаємну правову допомогу у кримінальних справах».
Закон був схвалений Верховною Радою України 8 лютого 2018 року.