


| Головна | Новини | ОГОЛОШЕННЯ | Всеукраїнська програма ментального здоров'я "ТИ ЯК?" |
Уряд України проводить верифікацію субсидіантів, як крок встановлення справедливості. Всі, хто потребуватиме допомоги, отримуватимуть її, як і раніше.
«Щодо верифікації … Коли людина купує на 189 тисяч всілякі гаджети, а потім
В обласному комунальному закладі «Миколаївський центр соціально-психологічної реабілітації дітей» , у партнерстві з Телеканалом “Надія” громадської організації «Світанок мрій» розпочато новий відеопроект «Народжені бути в сім’ї».
Метою цього проекту є допомога
Підвищення пенсій в Україні вже відбувається автоматично – без маніпуляцій і виключно на основі законодавчих норм і можливостей бюджету. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.
Він
«Ще одні зміни до Конституції на яких я наголошую. Найближчим часом мною буде передано до Верховної Ради проект змін до Конституції – поправку, яка закріпить дві наших стратегічних цілі тісно
В Первомайському з великою повагою ставляться до народних традицій. Жителі сіл завжди разом відзначають свята, які ведуть свою історію з глибини віків. Первомайщина здавна відома багатими і різноманітними пісенними традиціями.
2 липня в Первомайській райдержадміністрації була проведена нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та установ району під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Сергія Бондаренка.
Про стан наповнення бюджету району станом
27 червня в Первомайській райдержадміністрації відбулися урочистості до Дня Конституції України за участю керівників та представників структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів центрального органу
Шановна громадо району!
Вітаю вас з великим національним святом – Днем Конституції України.
22 роки тому Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави прийняла Конституцію України. Основний Закон нашої держави став
26 червня на території Миколаївської області, зокрема міст Южноукраїнська, Вознесенська, Первомайська, Арбузинського, Братського, Вознесенскього, Доманівського та Первомайського районів відбулися тренування з питань цивільного захисту населення.
Основною метою навчань була
За попередньою інформацією, яка надійшла 26 червня о 7.15 до Первомайської райдержадміністрації, на ВП «Южн-Українська АЕС» виникла комунальна аварія з викидом у навколишнє середовище радіоактивних матеріалів.
З метою забезпечення