Головна | Новини | ОГОЛОШЕННЯ | Всеукраїнська програма ментального здоров'я "ТИ ЯК?" |
09/11/2021
09 листопада 2021 року моніторинговою комісією у складі головного спеціаліста відділу забезпечення взаємодії з органами місцевого самоврядування Первомайської райдержадміністрації О.Скрипник, завідувача сектору мобілізаційної, оборонної роботи та зв'язків з правоохоронними органами Кривоозерської селищної ради Р.Люшенка, начальника Кривоозерського управління, Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області Р.Затхея та працівниками Кривоозерського сектору поліції були здійснені рейдові перевірки торгівельних об'єктів на території сіл Луканівка та Берізки на предмет дотримання карантинно-санітарних вимог, наявності сертифікатів вакцинування та ПЛР - тестів.
Всього комісією перевірено 7 торгівельних об’єктів: 6 продовольчих, 1 заклад громадського харчування.
За результатами перевірки складено 2 протоколи про адміністративне правопорушення.
Основними порушеннями є незабезпечення дезінфікуючими засобами, не проведеннями санітарних часів, допуск до закладу клієнтів без масок, не дотримання розмежування між покупцями.
З суб'єктами торгівлі та відвідувачами ринку були проведені профілактично - роз'яснювальні бесіди щодо недопущення порушень карантинно-санітарних вимог.
Слід відзначити, що в більшості перевірених закладів дотримуються основних протиепідемічних норм, наявності індивідуальних засобів захисту та сміттєвих баків для використаних захисних масок і рукавичок.
Працівники магазинів мали підтвердження про вакцинацію та документи, які дають право на здійснення торгівлі.