Головна | Новини | ОГОЛОШЕННЯ | Всеукраїнська програма ментального здоров'я "ТИ ЯК?" |
09/11/2021
09 листопада 2021 року Первомайським міжрайонним управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області проведено перевірки разом з Первомайським районним відділом поліції Головного управління Національної поліції в Миколаївській області за участю голови Первомайської райдержадміністрації Сергія Саковського, заступника голови Первомайської міської громади Володимира Рябченка та інших по об’єктам Первомайської міської територіальної громади.
За результатом проведення моніторингових перевірок робочою групою суб’єктів господарювання виявлено порушення та складено відповідні акти: 1 адміністративний протокол за ч.1 ст.44-3 КУпАП, за порушення маскового режиму, 1 адмінпротокол за ч.2 ст.44-3 КУпАП за порушення санітарних норм, складено 3 протоколи за ст.42 КУпАП.
Усього перевірено 84 суб’єкта господарювання, в тому числі ринок КП «Орлик», торгівельний комплекс «Хуторок», супермаркет «33 м2» та інші.