Головна | Новини | ОГОЛОШЕННЯ | Всеукраїнська програма ментального здоров'я "ТИ ЯК?" |
16/11/2021
16.11.2021 року в Первомайському районі продовжилися моніторингові перевірки дотримання протиепідемічних заходів на територіях Арбузинської та Кривоозерської селищних рад та Благодатненської сільської ради.
В перевірках взяли участь представники Первомайської райдержадміністрації, селищної та сільських рад району, представники Нацполіції та Держпродспоживслужби.
Комісією перевірені громадські заклади Благодатненської територіальної громади, в населених пунктах Садове, Воєводське, Любоіванівка на дотримання протиепідемічних норм.
Загалом було обстежено 7 об’єктів, із яких -5 продовольчих та 2 непродовольчі магазини.
Під час рейду було складено 3 адміністративних протоколи щодо виявлених порушень продовольчих магазинах та накладено штраф відносно дотримання допустимої кількості відвідувачів з розрахунку один покупець на 10 кв.м. (недотримання пунктів Постанови Головного державного санітарного лікаря України «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів на період карантину у зв’язку з поширенням короновірусної хвороби (COVID-19)» від 06.06.2020 № 34)).
Сьогодні були перевірені громадські заклади селища Арбузинка Первомайського району. Загалом обстежено 11 торгових об’єктів, зокрема,
7 торгових закладів продовольчої групи та 4 заклади непродовольчої групи. За результатами складено 2 адміністративні протоколи.
Із суб'єктами торгівлі та відвідувачами учасники перевірки провели профілактично - роз'яснювальні бесіди щодо недопущення порушень карантинно-санітарних вимог.
Також цього ж дня перевірено громадські об”єкти Кривоозерської селищної ради на території сіл Велика Мечетня, Секретарка та Багачівка. Всього комісією перевірено 7 продовольчих об’єктів та 2 заклади освіти.
За результатами перевірки складено 2 протоколи про адміністративне правопорушення та винесено 2 попередження.
Перевіряючими відзначено, що в більшості громадських закладів Первомайського районну дотримуються основних протиепідемічних норм, наявні індивідуальні засоби захисту та сміттєві баки для утилізації використаних захисних масок і рукавичок, проводяться дезинфікуючі прибирання, загалом відвідувачі дотримуються соціальної дистанції та в закладах розміщені оголошення та соцреклама про необхідність вакцинації проти CJVID-19.
Звичайно, представники робочих груп звертали увагу на наявність сертифікатів про вакцинацію у працівників обстежених закладів. Наразі працівники вже перевірених закладів мали підтверджуючі сертифікати.
Перевірки триватимуть і надалі.