Головна | Новини | ОГОЛОШЕННЯ | Всеукраїнська програма ментального здоров'я "ТИ ЯК?" |
19/11/2021
За ініціативою керівництва Миколаївської облдержадміністрації були досягнуті домовленості з керівниками багатьох релігійних організацій різних конфесій щодо вакцинації населення від COVID-19.
Про це на своїй сторінці у «Фейсбук» повідомив заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Юрій Гранатуров.
Так, сьогодні, 18 листопада, пройшла вакцинація у Храмі Всіх Святих Українського народу Української греко-католицької церкви м. Южноукраїнська. Надалі вакцинація буде проходити в інших храмах.
«Вдячний всім священнослужителям, які з розумінням поставились до такої життєво важливої проблеми, будемо продовжувати тісне співробітництво», - зазначив він.
Юрій Гранатуров закликав людей вакцинуватися, адже саме це допоможе уберегти себе від COVID-19.