Головна | Новини | ОГОЛОШЕННЯ | Всеукраїнська програма ментального здоров'я "ТИ ЯК?" |
23/11/2021
23 листопада 2021 року голова Первомайської райдержадміністрації Сергій Саковський спільно із народним депутатом Максимом Дирдіним, заступником голови облдержадміністрації Ігорем Кузьміним та виконуючою обов”язки директора департаменту містобудування, архітектури, капітального будівництва та супроводження проєктів розвитку Миколаївської облдержадміністрації Світланою Григор’євою проінспектували «Велике будівництво» дитячого садочка, на території Синюхино Брідської сільської ради, та відділення Первомайської багатопрофільної лікарні на території міста Первомайська.
Нагадаємо, що проект «Велике будівництво» — масштабна розбудова якісної інфраструктури України. Це дороги та школи, дитячі садки, центри екстреної медичної допомоги та стадіони. Основна задача проєкту в 2021 році — будівництво чи реконструкція 6,6 тис. км доріг, 74 шкіл, 54 дитсадків, 28 медичних закладів, понад 140 приймальних відділень та 340 медичних амбулаторій у сільській місцевості, 24 басейнів та 78 інших спортивних об’єктів та по всій країні. 2021 року до програми «Велике будівництво» долучаються 16 проєктів культурного напрямку та 10 об’єктів культурної спадщини. Усі вони будуть реконструйовані до кінця року.
Будівництво та реконструкція об’єктів засноване на принципах енергоефективності та високої якості, інклюзивності та націленості на кожного українця як клієнта.