Первомайський район » Новини
Українська
Головна Новини ОГОЛОШЕННЯ Всеукраїнська програма ментального здоров'я "ТИ ЯК?"

Візит на Кривоозерщину та Врадіївщину

23/12/2021

 22 грудня 2021 року  голова райдержадміністрації Сергій Саковський спільно із народним депутатом України Максимом Дирдіним з робочим візитом  відвідали Кривоозерщину та Врадіївщину.

    Наразі в громадах Первомайського району відбувається важливий процес формування бюджетів, тому важливо, куди ми  будемо рухатися далі, які перспективи нас очікують.

        У Кривоозерській селищній раді  та на Врадіївщині   Сергій Володимирович та Максим Євгенович   провели зустрічі із депутатами селищних рад, старостами,  працівниками  органів місцевого самоврядування та представниками громадськості.

Закінчення року -це підведення підсумків роботи, аналіз  вдалих проектів та планування  завдань на наступний рік. Народним депутатом та керівником Первомайського району  докладено максимум зусиль для соціально-економічного розвитку   території Первомайського району, залучено фінансові ресурси   держави, здійснено  безліч  інспекційних перевірок для  вдалого завершення проектів будівництва, ініційованого Президентом України, народним депутатом Максимом Дирдіним та  головами територіальних громад. Спільні зусилля  усіх небайдужих  принесли  видимий та відчутний результат для поліпшення якості життя  населення  на території Первомайського району.

За сприяння народного депутата у 2021 році  розпочалося капітальне будівництво автомобільної дороги загального користування державного значення Р-75. 14 км. «Криве Озеро-Берізки», запущено  тендер на капітальний ремонт дороги  ділянка «Берізки – Кінецьпіль» 103 км - 123 км, проходить розробка технічної документації на ремонт 5 км. , що пролягає через Криве Озеро,  за сприяння народного депутата було передано 2 автомобіля швидкої допомоги  до Кривоозерського ППБ екстренної медичної допомоги та закуплено у КНП «Багатопрофільна лікарня Кривоозерської селищної ради» відеогістероскоп та інсуфлятор для лапароскопії, надана фінансової допомоги для встановлення системи пожежної сигналізації у відділенні стаціонарного догляду “Ветеран» Територіального центру соціальної обслуговування  (надання соціальних послуг) Кривоозерської селищної ради.

В ході зустрічі   на Врадіївщині та Кривоозерщині  Максим Євгенович  представив новий проєкт підтримки старостинських округів та надав всі відповіді на питання, що стосуються подальшого розвитку.


Очільник району та народний депутат  відвідали соціальні та бюджетні заклади Кривоозерщини та Врадіївщини. Зокрема, відвідали  КНП «Врадіївська центральна районна лікарня» первинної та вторинної медичної допомоги, де  оглянули  придбане новітнє обладнання, ознайомився з проблемою пов’язаною з пожежною сигналізацією в лікарні.

 

Також  відвідали  Врадіївську  районну  гімназію та вручили    спортивні  куртки для шкільної команди з футболу «Сокіл».  Це був  особистий подарунок спортсменам, як майбутнім професійним зіркам,  від  шанувальника  футболу – Максима Дирдіна.

 

 

Проте напружена робота попереду і  вже є плани і нові проекти, про які  було доведено громадськості району та керівництву громад.

 

Треба зазначити, що такої потужної  підтримки  народного депутата, окремих депутатів обласної та місцевої ради, консолідація зусиль райдержадміністрації та керівників  територіальних громад району.  залучення коштів депутатського корпусу  у реалізації  проектів розвитку району,   Первомайщина досі не знала.

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

Всі новини →