Головна | Новини | ОГОЛОШЕННЯ | Всеукраїнська програма ментального здоров'я "ТИ ЯК?" |
23/03/2022
23 березня 2022 року Первомайський район долучився до загальнонаціональної хвилини мовчання щоб вшанувати світлу пам’ять, громадянську відвагу і самовідданність, силу духу, стійкість та героїчний подвиг воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії Російської Федерації проти нашої країни!