Головна | Новини | ОГОЛОШЕННЯ | Всеукраїнська програма ментального здоров'я "ТИ ЯК?" |
28/10/2022
28 листопада начальник Первомайської районної військової адміністрації Сергій Саковський разом із народним депутатом Максимом Дирдіним взяв участь у відеоселекторній нараді заступника голови Миколаївської військової адміністрації Олександра Трайтлі з актуальних питань соціального захисту населення та освіти, по закінченню селектора провів нараду за участю керівників територіальних громад Первомайського району, представників силових структур, ДСНС та інших.
На порядку денному були розглянуті питання про організацію і проведення підготовчих заходів щодо евакуації цивільного населення з можливих кризових районів, щодо опалювального періоду та щодо створення стаціонарних пунктів обігріву, у зв”язку із критичними проблемами через відключення енергопостачання та опалення.
За результатами наради надано відповідні доручення.