Головна | Новини | ОГОЛОШЕННЯ | Всеукраїнська програма ментального здоров'я "ТИ ЯК?" |
28/06/2024
Шановні мешканці Первомайського району! Вітаю Вас з Днем Конституції
України, яка є оберегом державності та гарантом нашої незалежності!
Конституція України хоч і відносно молода, однак має унікальне історичне коріння, а наша держава – багатовікові конституційні традиції. Основний Закон України відображає багатолітні прагнення нашого народу жити у правовій демократичній країні, де «людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються найвищою соціальною цінністю».
Ці слова, особливо зараз в умовах війни, для кожного громадянина нашої держави сповнені особливим змістом, що єднають наш народ у збройній боротьбі проти російського агресора, для якого вони чужі та незрозумілі. Наші цінності - це те, що відрізняє нас від ворога і те, що дозволяє називатися цивілізованою нацією!
Разом до Перемоги!
Слава Україні! Героям Слава!
З повагою начальник Первомайської районної військової адміністрації Сергій САКОВСЬКИЙ