Первомайський район » Новини
Українська
Головна Новини ОГОЛОШЕННЯ Всеукраїнська програма ментального здоров'я "ТИ ЯК?"

Від стрільця до командира взводу: історія «Карата» з 22-ї бригади

23/06/2025

 «Карат» минулого року приєднався до 22 окремої механізованої Миколаївської бригади на посаду стрільця. Встиг взяти участь у курській операції.

У моменти складних боїв йому доводилося брати командування на себе. Сьогодні він виконує обов'язки командира штурмового взводу 1 механізованого батальйону бригади.

І це сталося всього за рік.

Спершу «Карат» не вагаючись прийшов до війська, хоча не був народжений для цього. А до повномасштабної війни працював у будівництві та благоустрої в Ірпені на Київщині.

У війську він просто бив окупанта та не боявся вбрати ініціативу там, де вимагали обставини, там, де розумів, що може впоратися й не підвести побратимів.

Без таких бійців, як «Карат», без тих, хто щодня робить впевнений крок уперед, без Тебе — ця війна не закінчиться.

Не чекай, що хтось інший наблизить Перемогу.

Почни наближати її — разом з іншими Захисникам! Знайди свою посаду, свій підрозділ і долучайся до війська.

Як це зробити?

Переходь на сайт 1 Центру рекрутингу Сухопутних військ Збройних Сил України: https://lfrecruiting.com.ua або телефонуй на номер 097 902 30 89

Текст: Миколаївський обласний ТЦК та СП

Відео: 22 окрема механізована бригада

#БезТебеНеЗакінчиться #ТвояУчастьВажлива #РазомДоПеремоги

Всі новини →