Головна | Новини | ОГОЛОШЕННЯ | Всеукраїнська програма ментального здоров'я "ТИ ЯК?" |
08/10/2025
У вівторок, 7 жовтня, на Миколаївщині представники бізнесу взяли участь в онлайн-зустрічі на тему: «Про роботу Офісу податкових консультантів. Податкові послуги та переваги користування електронними сервісами ДПС»
У заході взяли участь заступник начальника Миколаївської обласної військової адміністрації Микола Марінов, начальник головного управління державної податкової служби у Миколаївській області Валерій Політило, представники управлінь ДПС у Миколаївській області та бізнесмени.
Подія об'єднала більше 50 зацікавлених підприємців.
За словами заступника начальника Миколаївської ОВА Миколи Марінова важливо, аби інформація про оновлення діставалася до підприємців.
«Особливо щодо оподаткування й особливо під час війни. Оновлення мають спростити процедури і полегшити роботу представникам бізнесу», – зазначив він.
Також Валерій Політило наголосив, що податкова служба області прагне забезпечити кожному швидкі, зрозумілі та комфортні послуги.
«Завдяки електронним сервісам та роботі фахівців громадяни можуть легко та оперативно вирішувати свої податкові справи», – сказав він.
Під час зустрічі спікери виступили з доповідями щодо:
- презентації Офісу податкових консультантів;
- податкових послуг та переваг користування електронними сервісами ДПС;
- основних новацій податкового законодавства, що стосуються ліцензування та реєстрації податкових накладних.
До заходу також долучилися начальник управління податкових сервісів ГУ ДПС у Миколаївській області Добренецька Тетяна, в. о. начальника управління оподаткування фізичних осіб ГУ ДПС у Миколаївській області Вікторія Трофіменко, заступник начальника відділу ліцензування торгівлі підакцизними товарами та зберігання пального управління контролю за підакцизними товарами ГУ ДПС у Миколаївській області Тетяна Ємельянова та начальник управління з питань виявлення та опрацювання податкових ризиків ГУ ДПС у Миколаївській області Валерій Титюк.
Детальніше про роботу Офісу податкових консультантів можна дізнатися за посиланням: https://www.facebook.com/share/v/1BoymE4kig/