Головна | Новини | ОГОЛОШЕННЯ | Всеукраїнська програма ментального здоров'я "ТИ ЯК?" |
03/11/2014
В райдержадміністрації відбулася щотижнева нарада у тимчасово виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації із заступниками голови райдержадміністрації та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації.
Нарада розпочалася з вшанування пам’яті хвилиною мовчання загиблого земляка Миколи Руснака, жителя села Степове Первомайського району. Очільник району зазначив, що сподівається на небайдужість усіх присутніх до церемонії поховання та вшанування пам’яті загиблого, підтримає його сім’ю в ці важкі хвилини.
Порядок денний наради був насичений та змістовний.
Перший заступник керівника району Сергій Бондаренко доповів про готовність до роботи в зимовий період та поповнення резервів щодо забезпечення паливом та посипковим матеріалом на період надзвичайних ситуацій. Сергій Володимирович доповів, що сьогодні ми маємо в запасі 300 л. дизельного пального та 300 л. бензину, це дуже невеликий запас, але за поточний тиждень буде ще проведена робота з цього питання. Він зазначив, що проводиться робота із керівниками сільськогосподарських підприємств району, які теж повинні мати запаси пального для розчистки від снігу сільських доріг. За результатами цієї роботи є домовленість із керівниками ФГ «Король» та ПСП «Калина», які готові надати пальне для зимових робіт та забезпечити транспортом у межах населених пунктів, в яких вони розташовані. Складено інформаційний довідник із конкретними даними номерів телефонів трактористів – механізаторів, які будуть задіяні взимку. Інші сільгосптоваровиробники ще не реалізували зерно, тому поки що не мають можливості надати таку допомогу.
В районі є два кар’єри, які повністю забезпечать посипковим матеріалом в зимовий період. Є тільки одна проблема – це пальне для вивозу цих 280 тонн матеріалів.
Віктор Володимирович зазначив, що фактично район забезпечений на 20 % пальним від потреби та доручив Сергію Бондаренку активніше
попрацювати на 100 % результат, глибше аналізувати проблеми, щоб питання , які розглядаються вирішувалися протягом встановленого терміну .
Головний лікар ЦРБ Віктор Готка доповів про стан виконання робіт по переходу на пілетне опалення та завершення ремонтних робіт з огородження території лікарні. Він зазначив, що з сьогоднішнього дня складено акт демонтажу старих котлів лікарні та підготовки місця встановлення котла на альтернативному паливі.
Керівник району поцікавився чи вирішне питання з виробниками котла щодо використаня палива, яке виробляється у нас в районі ФГ «Оазіс» та надав доручення Віктору Володимировичу до кінця тижня вирішити це питання. Також було розглянуте питання огорожі території лікарні, доручення з якого надавалося на минулому тижні.
Не менш важливим стояло питання щодо проектів по теплосанації закладів освіти району. Начальник відділу освіти райдержадміністрації Світлана Вовк доповіла про чотири таких проекти, які передано в ДП «Укрдержбудекспертиза» для отримання нового експертного звіту. Звіт буде надано протягом 15 днів.Також було зазначено перелік закладів освіти, які візьмуть участь в загальнодержавній програмі з енергозбереження.
Олена Маренчук , начальник фінансового управління райдержадміністрації, ознайомила присутніх про стан наповнення бюджету району. Станом на 31 жовтня до бюджету району надійшло надходжень на суму 21699,0 тис. грн. Виконання плану зведеного бюджету району становить 105,6%, але є ряд податків, по яким не виконано план надходжень до бюджету. По 5- и місцевим бюджетам не виконано план надходжень за 10 місяців поточного року: Болеславчицька, Кінецпільська, Кримківська, Синюхинобрідська та Тарасівська сільські ради. Найгірше виконання бюджету мають Синюхинобрідська, Романовобалківська та Болеславчицька сільські ради. Також Олена Григорівна повідомила про сільські ради, які мають приріст до бюджетів та позитивні моменти роботи комісії по наповненню бюджету.
У Віктора Володимировича були запитання щодо поповнення бюджету, пошуку резервів та нових шляхів вирішення цієї проблеми. Він запропонував ретельно відпрацювати нецільове використання земельних ділянок, проводити роботу із землекористувачами. У разі потреби, звертатися до прокуратури
Олег Касьяненко, заступник начальника управління Держземагенства у Первомайському районі доповів про стан інвентаризації земель сільськогосподарського призначення, оформлення земельних ділянок під водним дзеркалом та надання земельних ділянок учасникам АТО. Тут розглядалося питання щодо договорів гідротехнічних споруд, визначення їх власників тощо. Це питання доручено контролювати Сергію Бондаренку та знайти шляхи вирішення згідно законодавства. Також очільник району звернув увагу присутніх на конкретне планування заходів на тиждень. Планувати 2- 3 проблемних підприємства – боржника та відпрацьовувати їх послідовно в усіх законодавчих напрямках, особливо щодо низького рівня заробітної плати чи заборгованості по заробітній платі. Це вже питання кримінальної , а не адміністративної відповідальності.
На нараді були розглянуті питання підготовки матеріалів до правоохоронних органів за результатами засідань комісії по наповненню бюджету, про стан виконавчих проваджень щодо стягнення заборгованості до Пенсійного фонду та соціальних виплат. Так чи інакше всі ці питання пов’язані із наповненням бюджету. Віктор Володимирович зазначив, що 5 проваджень, які виконала державна виконавча служба Первомайського міськрайонного управління юстиції це дуже незначні суми надходжень та запропонував працювати спільно із дільничними інспекторами Первомайського МВ УМВС в Миколаївській області по обслуговуванню міста Первомайська та Первомайського району. Також було підняте питання щодо розшуку транспортних засобів боржників, за 2014 рік не було розшукано жодного транспортного засобу. З цього приводу Віктор Сирота надав доручення Сергію Бондаренку щодо координації дій відділу ДАЇ Первомайського МВ УМВС, дільничних інспекорів міліції та виконавчої служби.
Заступник начальника Первомайського МВ УМВС в Миколаївській області по обслуговуванню міста Первомайська та Первомайського району доповіла про криміногенну обстановку в Первомайському районі та причини такої ситуації. Вона заначила, що найбільше злочинів було скоєно в селах Лиса Гора, Мигія, Кам’яний Міст та селищі Підгородня. Міліція потребує допомоги збоку громадських формувань, не вистачає особового складу міліціонерів.
Віктор Володимирович попросив присутніх надати свої пропозиції щодо формування таких громадських формувань та підключитися районну раду до цього питання. Також він рекомендував створити мобільні групи швидкого реагування по попередженню та профілактиці злочинів. Бо від злочинів страждають, в першу чергу, наші громадяни.
Можливо навіть розглянути питання щодо створення муніципальної міліції, а не чекати реформ на державному рівні.
Актуальним питанням сьогодення залишається допомога учасникам АТО та членам їх сімей і переселенцям. З цього питання виступив начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Сергій Грушанський, який повідомив, що всі питання вирішуються в робочому порядку, переселенці забезпечені теплим одягом, дровами та на днях їм буде завезено вугілля.
На підставі відповідного рішення Уряду, 01 листопада спеціалісти управління соціального захисту населення райдержадміністрації працювали та надали матеріальну допомогу переселенцям у розмірі визначеному законодавством., в розрізі програми «Турбота» надана допомога учасникам АТО та членам їх сімей, вирішується питання про звільнення від сплати за водопостачання.
Віктор Сирота підкреслив, що ми маємо зробити все можливе, і навіть неможливе, для наших захисників.
На нараді були розглянуті й інші питання стосовно ремонту доріг, роботи служби «Райавтодору», забезпечення пальним тощо.
Керівники служб отримали доручення на наступну нараду. Терміни встановлені жорсткі, але, як сказав Віктор Володимирович, повинна бути динаміка росту та бюджет розвитку- це завдання держави та наш обов’ язок перед народом.