Головна | Новини | ОГОЛОШЕННЯ | Всеукраїнська програма ментального здоров'я "ТИ ЯК?" |
07/11/2014
В ніч з 9 на 10 листопада 1938 року почався масовий єврейський погром у Німеччині, що отримав назву «Кришталевої Ночі», або «Ночі розбитих вітрин», яка поклала початок Холокосту - масовому насильству стосовно єврейського народу, що призвело до загибелі близько 6 000 000 євреїв.
Страшні події Холокосту пережили наші пращури в період з 1941 до 1945 року на українських землях загинуло близько 3 000 000 мирних жителів, з яких близько 900 000 складали євреї, що проживали в Україні.
Сьогодні на наших очах відбувається знищення пам’яті сорокових років, в Росії та деяких европейських країнах зароджується неонацизм. Тому, розповідаючи про злочини нацизму, ми попереджаємо сьогоднішню молодь про те, яким може стати майбутнє, якщо ми вчасно не скажемо «Ніколи знову!» у відповідь тим, хто пропонує обмежити права однієї групи людей тільки тому, що вони не такі, як ми.
Прогресивне людство всього світу засуджує ці агресивні націоналістичні ідеології, які базуються на расових і національних стереотипах. Ми не повинні давати волю національній нетерпимості щодо інших національностей чи релігійних груп.
Сьогодні на нашу землю прийшов ворог, він нахабно і жорстоко знищує наших громадян, загарбує наші землі, принижує військовополонених, вбиває наших дітей, знищує все, що ми відроджували роками. У нас вкрали Крим, тепер намагаються відібрати донецькі та луганські землі, змушують українців кидати своє житло, свої сім’ї. Скажіть, хіба це не фашизм?! Це не сон - це теж злочин перед людством.
Ми пишаємося нашими захисниками, які стоять на смерть за демократію, незалежність та цілісність держави. Будемо завжди пам’ятати наших земляків, які загинули за свій народ.
Ми українці – нащадки козацького роду, нащадки великого волелюбного і незкореного народу, а не фашисти. Нам не потрібні чужі території, але ми патріоти і будемо відстоювати свою Батьківщину, в якій знайдеться місце різним національностям чи релігіям.
Пам’ятаючи про злочини фашизму ми повинні своєчасно сказати «Ні фашизму!, Ні расизму!», виховувати нашу молодь нетерпимими до проявів расизму, неофашизму чи антисемітизму.
Ми всі однакові та рівні – ми людство, тому кожен має право на життя.