Головна | Новини | ОГОЛОШЕННЯ | Всеукраїнська програма ментального здоров'я "ТИ ЯК?" |
22/09/2015
Мальовниче село Грушівка, яке розкинулося біля заповідної зони на високих берегах Південного Бугу завжди славилося працьовитими, талановитими та творчими людьми.
21 вересня в день вшанування Різдва Пресвятої Богородиці та Міжнародного Дня миру традиційно відбулося святкування Дня села Грушівка.
Цей чудовий день народження села об’єднав людей різного віку, від малого до великого.
Звичайно, успіх і процвітання Грушівки - це результат спільної роботи його мешканців, тих, хто своєю щоденною працею у різних галузях і сферах вносить свій посильний вклад у його соціально-економічний розвиток.
Сільський голова Віктор Багнюк привітав односельців з нагоди 260- річниці заснування села та зазначив про здобутки селян.
Слова подяки грушівській громаді звучали від голови ФГ «Сатурн» А. Біднарика, секретаря сільської ради Н. Лебеденко, заступника командира в/ч майора медичної служби І. Шатіло, настоятеля Грушівської церкви Різдва Пресвятої Богородиці отця Георгія та волонтерської організації «Ніхто крім нас». Вcі виступаючі побажали жителям села процвітання, добробуту та мирного неба.
Теплими словами вдячності згадали саму найстарішу жительку села Зінаїду Тумку, яка готується святкувати свій 96-й день народження. Не оминули увагою і наймолодшу жительку, яка народилась в родині Унгуряну. На їх адресу лунали щирі слова, мелодійні пісні та невеличкі подарунки.
В цей особливий для грушівців день особливу повагу і шану висловлювали землякам-захисникам України, учасникам АТО: П. Мельнику, С. Допілкі, В. Коробкі, О. Шаюку, О. Салагору, А. Бабошку, Г. Крушельницькому, М. Маркову, О. Мігді, С. Хрипливому С. Ілляшенку, Д. Коваленку, М. Касьяненку та І. Климу Від вдячних земляків вони отримали подяки та квіти, а головне незабутню вдячність українського народу за мирне життя, за сонячне небо, за сміх наших дітей.
Художні колективи району порадували селян піснями, віршами та творчими номерами художньої самодіяльності. Проте, родзинкою свята стали виступи аматорського гурту «Грушівський велосипедний батальйон», без якого свято села не було б таким веселим та душевним і членів літературного клубу «Книголюб», які представили уривок з п’єси «Фараони».
Масові народні гуляння продовжувалися до вечора, а вранці селяни знову йшли працювати та збагачувати свій край.