Головна | Новини | ОГОЛОШЕННЯ | Всеукраїнська програма ментального здоров'я "ТИ ЯК?" |
26/05/2016
25 травня 2016 року департамент агропромислового розвитку Миколаївської обласної державної адміністрації, Благодійний фонд ЛАСКА та Первомайська райдержадміністрація презентували Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва та використання нових технологій для вирощування плодоовочевої продукції.
Учасники заходу, фермери, власники особистих підсобних господарств, голови сільських рад району, спеціалісти установ району та структурних підрозділів райдержадміністрації познайомилися із питаннями щодо створення мережі для збуту продукції, про вирощування огірків та томатів в закритому та відкритому ґрунті та обговорили подальшу співпрацю із Українським проект бізнес-розвитку плодоовочівництва.
Наразі співпраця із громадськими організаціями, різного роду фондами, міжнародними організаціями дуже ефективний та продуманий менеджмент. Український бізнес вчиться новому та виходить на світові ринки. Продукція українського товаровиробника найближчим часом вийде на європейські ринки. Тож семінари такого плану допоможуть власникам особистих підсобних господарств вирощувати якісну продукцію та мати добрий врожай.
Благодійний фонд ЛАСКА виник ще в 1993 році та метою його створення було здійснення благодійної діяльності в інтересах суспільства для забезпечення комплексного екологічно збалансованого сталого розвитку територіальних громад всіх рівнів.
На той час засновники фонду розробили довгостроковий Проект ЛАСКА із сталого розвитку Миколаївщини та свою діяльність поширили на Миколаївську область, Південь України та опосередковано на всі інші регіони України. З тих років були засновані та активно працюють Миколаївський міський фонд ЛАСКА «Сприяння економічним і соціальним реформам» (з червня 1995 року) та Благодійна організація Благодійний фонд «ЛАСКА» (з серпня 2015 року).
Основні види діяльності фонду наступні. Це інформаційно-консультативна діяльність з питань сталого розвитку територій, написання проектів, управління проектами, з стратегічного планування, з організаційного, особистісного та професійного розвитку, проведення тренінгів, семінарів, конференцій, сприяння створенню партнерств, коаліцій та стратегічних альянсів для вирішення місцевих, регіональних та національних проблем, ініціювання та участь в кампаніях з адвокації, розробка стратегій розвитку організацій і територій та моніторинг, оцінка програм і проектів та аналітична діяльність.
Учасники партнерського заходу мали багато запитань та відповідей, проте, отримали нові знання та перспективні плани реалізації своїх бізнес- проектів.