Українська
Головна Новини ОГОЛОШЕННЯ Всеукраїнська програма ментального здоров'я "ТИ ЯК?"

Чемпіонат Миколаївської області з футболу

25/06/2018

24 червня 2018 року в селі Мигія пройшов заключний тур першого етапу чемпіонату Миколаївської області з футболу. Футбольна команда «Колос» Мигія приймала команду Доманівки. Перед цим туром в обох команд була однакова кількість очок і переможець цієї гри стає на третє місце в підгрупі, яке дає право вийти у вищу лігу чемпіонату області.

З перших хвилин гри обидві команди намагались проявити ініціативу і забити гол. Футболісти Мигії, які були налаштовані тільки на перемогу в першому таймі забивають м’яч у ворота Доманівки ( відзначився Стіплін Максим.)

У другому таймі мигіївські футболісти влучно пробивають ворота суперника ще два рази. Спочатку м’яч забиває Рябоконь Дмитро, а наприкінці гри – Чмирь Андрій.

Отже, матч закінчився переконливою перемогою команди Мигія (3:0), яка посідає в підгрупі «Північ» третє місце і буде виступати у вищій лізі чемпіонату Миколаївської області з футболу.