Українська
Головна Новини ОГОЛОШЕННЯ Всеукраїнська програма ментального здоров'я "ТИ ЯК?"

Досягнення миколаївських спортсменів

11/07/2018

У Ауронцо-ді-Кадоре (Італія) відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед молоді (до 23 років) та юніорів. У змаганнях серед молоді миколаївські веслярки Людмила Кукліновська і Юлія Колесник в фіналі байдарок-двійок на дистанції 500 метрів фінішували п'ятими з результатом 1: 48.505 хв. Українська байдарка-четвірка з Людмилою Кукліновской в ​​складі також стала п'ятою на 500 метрів - 1: 36.168хв. Вихованець миколаївського веслування Олег Кухарик, який тепер представляє  Полтавську область, завоював дві медалі. В байдарці-одиночці на 500 метрів він став чемпіоном Європи - 1: 39.373 хв. А на дистанції вдвічі довший він фінішував третім - 3: 33,893 хв. Всього на чемпіонаті Європи українці стали володарями дев'яти медалей: чотирьох золотих, однією срібною та чотирьох бронзових.

У Казахстані відбувся міжнародний шаховий турнір «Астана опен». Серед десяти учасників було троє гросмейстерів. Володарі найвищого шахового звання і зайняли місця в першій трійці. Миколаївець Віталій Сивук набрав 5,5 очка з 9 і став срібним призером. На першому і третьому місцях шахісти Узбекистану. Яхонгір Вахідов і Таїр Вахідов набрали 6 і 5 очок відповідно.

В Одесі відбулися всеукраїнські змагання з легкої атлетики, в яких брали участь юнаки та дівчата 2001-2004 років народження. Вихованці Миколаївської СДЮСШОР з легкої атлетики не залишилися без нагород. Переможницями стали Анна Кузьменко (1500 метрів, 5: 09,0 хв.) і Дарина Озерянова (стрибки у висоту, 180 см). «Срібло» у Катерини Макаренко (стрибки в висоти, 175 см.). Бронзовими призерами Дарина Косюга (300 метрів з бар'єрами, 50,6 сек.) і Анна Кузьменко (800 метрів, 2: 29,5 хв.)

В Южноукраїнську в районі міського пляжу громадська спортивна організація «Клуб любителів бігу «Олімп» організувала 4-й Всеукраїнський велокрос-кантрі «Бузькі скелі», присвячений Дню Конституції України та Днюмолоді. У змаганнях взяли участь спортсмени з Дніпра, Полтави, Миколаєва, Херсона, Кам'янського, Кривого Рогу, Вознесенська, Первомайська та Южноукраїнська у віці від 13 до 60 років. У різних вікових категоріях переможцями стали Павло Кашуба (Кам'янське), Андрій Комішнік (Южноукраїнськ), Альберт Еренков (Дніпро), Олександр Бурцайло (Южноукраїнськ) та Катерина Танцура (Кам'янське).

У Києві триває чемпіонат України зі стрибків у воду. У миколаївців вже є медалі всіх достоїнств. Данило Коновалов і Богдан Чіжовскій завоювали «золото» в синхронних стрибках з 3-метрового трампліну з результатом 313,41 бала. «Бронза» у Антона Рульова і Дениса Кругликова - 305,19. В індивідуальних стрибках з метрвого трампліну на другому  місці Дмитро Гроза - 325,80 бала, на третьому Данило Коновалов - 322,10 бала. Діана Шелестюк стала срібним призером в індивідуальних стрибках з 3-метрового трампліну (290,65), поступившись лише 0,85 бала луганчанці Ганні Письменської. На метровому трампліні у Шелестюк «бронза» - 238,45 бала. У міксті-синхроні на 3-метровому трампліні у Діани Шелестюк та Антона Рульова «срібло» - 254,52 бала.

У Бахмуті стартував молодіжний чемпіонат України з легкої атлетики. Миколаївці Олександр Соколов та Карина Жучкова на стометрівці завоювали «золото» і «срібло» відповідно.

На  чемпіонаті України з важкої атлетики серед студентів 02-06.07.2018 р. в м. Кам’янці-Подільському  команда Миколаївської області посіла призове третє місце серед 13 областей України, поступившись  командам Хмельницької і Запорізької областей. В складі команди виступили:  1 місце  - Бесараб Владислав, кмс, ЧДУ, МОК КДЮСШ , в.к. 77 кг, результат-142 кг; 2 місце – Панасенко Ірина,МС, НУК, в.к. 53 кг ,результат – 133 кг; 3 місце – Березнюк Максим,МС, НУК, в.к. 94кг, результат – 315 кг; 10 місце – Середа Андрій,КМС,МНУ, МОК КДЮСШ, в.к. 105 кг, результат – 288 кг.