Українська
Головна Новини ОГОЛОШЕННЯ Всеукраїнська програма ментального здоров'я "ТИ ЯК?"

Чемпіонат Первомайського району з футболу

25/09/2018

Завершився Чемпіонат Первомайського району з футболу. З липня по вересень 2018 року команди району: ФК Мигія, ФК Довга Пристань, ФК Кінецьпіль, ФК Кримка боролись за призові місця.

В цьому році гарно себе показали ФК Кінецьпіль та ФК Мигія, які грали останній матч сезону. Гра проходила на центральному стадіоні міста Первомайськ 23 вересня 2018 року.

Перший тайм розпочався за рівної боротьби команд, але кінецьпільці порушують правила в своєму штрафному майданчику і команда Мигії пробиває пенальті. Відзначився Андрій Бабієнко, який виводить Мигіївську команду вперед 1:0. Кінецьпільські футболісти не розгубились і зрівняли рахунок 1:1.

У другому таймі Мигія знову виходить вперед 2:0. Наприкінці гри ФК Кінецьпіль зрівнює рахунок 2:2. На останніх секундах гри кінецьпільці забивають дуже важливий, вирішальний гол у ворота суперника і виграють матч з рахунком 2:3.

Отже, за підсумками чемпіонату Первомайського району з футболу 2018 року маємо такі місця:

І місце – команда Кінецьпіль;

ІІ місце – команда Довга Пристань;

ІІІ місце команда Мигія.

Закриття футбольного сезону відбудеться 7 жовтня 2018 року на якому буде відзначено переможця та призерів чемпіонату.