Первомайський район » Новини
Українська
Головна Новини Звернення громадян Децентралізація влади Декомунізація Оголошення Електронне урядування Установи району та територіальні органи центрального органу виконавчої влади

Новини

Відбулось чергове засідання громадської ради при Первомайській райдержадміністрації

26/12/2018

 

Свою небайдужість та активну громадську позицію у вирішенні питань життя району переконливо довели учасники засідання громадської ради при Первомайській районній державній адміністрації, яке відбулось 26 грудня 2018 року.

 

В ході засідання члени громадської ради висловили переконання про необхідність подальшого проведення роз»яснювальної роботи щодо об»єднання територіальних громад та врахування думки жителів району щодо формування Плану перспективного розвитку району на 2019-2021 роки.

 

Під час засідання заслухано звіт про виконання програми соціально-економічного розвитку Первомайського району за 2018 рік. Інформацію про призначення та виплату субсидій на оплату житлово-комунальних послуг та твердого палива мешканцям Первомайського району за 2018 рік та стан призначення субсидій ЖКП на опалювальний сезон 2018-2019 років та про стан правопорядку в забезпеченні захисту населення Первомайського району та боротьби з правопорушеннями.

Всі новини →