Первомайський район » Новини
Українська
Головна Новини ОГОЛОШЕННЯ Всеукраїнська програма ментального здоров'я "ТИ ЯК?"

Чемпіонат Київського регіону з хортингу серед молодших юнаків та юнаків у розділі “боротьба”

16/04/2019

14 квітня в місті Ірпінь проходив IV чемпіонат Київського регіону з хортингу серед молодших юнаків та юнаків у розділі “боротьба”. В цьому році організатори вирішили зробити ці змагання відкритими. Тому запросили всіх хортингістів віком від 6 до 13 років на справжнє спортивне свято. В змаганнях брало участь 12 команд, серед яких і спортсмени з Первомайського району. Як зазначив тренер первомайських спортсменів Руслан Голісевич, його вихованці показали досить непоганий результат. “Ну що, наші спортсмени з Мигії везуть додому золото. Шумик Максим, якому ще тільки 5 років, виступав з суперниками 6-7 років і вагою більшою але виступи були достойні першого місця та срібло у Кінаш Поліни. Ще один спортсмен показав дуже чудові поєдинки - Родольчук Стас. Він провів запеклий бій пройшовши в 1/4, але брак досвіду дався в знаки. Боровик Валерія, провівши два поєдинки достроково показала абсолютне домінування в своїй ваговій категорії і здобула золото чемпіонату та була нагородженна медальницею як краща спортсменка”, – зазначає тренер Руслан Голісевич.

Крім цього, були спортсмени, які вперше відвідали такі змагання. Це Шойму Тимур і Діордіященко Дмитро. Хлопчики провели по два поєдинки і здобули другі місця у своїх вікових категоріях. Тож результати первомайських спортсменів такі: Валерия Боровик – золото Кінаш Поліна – срібло Шумік Максім – золото Діордіященко Дмитро – срібло Шойму Тимур – срібло. І завершенням є кубок та ІІІ командне місце Київського регіону серед 12 команд.

Наступний крок - це чемпіонат світу на Кіпрі, де представники організації планують брати участь.