Первомайський район » Новини
Українська
Головна Новини ОГОЛОШЕННЯ Всеукраїнська програма ментального здоров'я "ТИ ЯК?"

Чергове засідання районного штабу з організації підготовки господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2019-2020 років

19/08/2019

 19  серпня, під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Сергія Бондаренка відбулось чергове засідання  районного штабу з організації підготовки господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2019-2020 років.

На засіданні голова штабу озвучив нагальні питання стосовно підготовки закладів соціальної сфери, житлово-комунального господарства, дорожньої служби та в цілому проведення першочергових заходів в районі.

Керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники підприємств і організацій району доповіли про плани та проведену поточну роботу з підготовки господарського комплексу до роботи в осінньо-зимовий період 2019/2020 років.

Сергій Володимирович наголосив на необхідності чітко дотримуватись затверджених планів та графіків робіт, з підготовки до зими, своєчасно інформувати керівництво районного  штабу  про проблеми та питання, що виникають в ході підготовки до осінньо-зимового періоду, з метою узгодження дій для їх успішного вирішення.

За результатами засідання штабу керівникам структурних підрозділів, підприємств і організацій району були надані відповідні рекомендації та доручення.

 

 

 

 

Всі новини →