Головна | Новини | ОГОЛОШЕННЯ | Всеукраїнська програма ментального здоров'я "ТИ ЯК?" |
15/05/2020
Дорогі земляки! Щиро вітаю вас з Днем Європи!
У ці травневі дні європейське співтовариство відзначає День Європи. Україна, яка знаходиться практично в центрі Європейського континенту, останніми роками зробила значні кроки для вступу до європейського співтовариства. Прагнення до європейського рівня життя, європейський цінностей і стандартів визначило європейський вибір нашої країни. День Європи для України і її жителів – це особливе свято. І справа тут не в тому, що географічно Україна є центром Європи. Скоріш за все, День Європи в Україні важливий завдяки прагненню нашої держави стати повноправним членом європейської спільноти.
Вітаю всіх мешканців Первомайського району з Днем Європи та бажаю щастя, благополуччя та розквіту в нашій державі! Це свято в черговий раз нагадує нам, що Європа починається не за кордоном України – вона починається у серці кожного українця.