Головна | Новини | ОГОЛОШЕННЯ | Всеукраїнська програма ментального здоров'я "ТИ ЯК?" |
02/06/2020
01 червня директором Первомайського центру соціальних служб для сім‛ї, дітей та молоді, начальником відділу соціальної роботи ПРЦСССДМ, начальником служби у справах дітей Первомайської райдержадміністрації, старшим інспектором «Ювінальної провенції» привітали дітей Первомайського центру соціально – психологічної реабілітації дітей з Міжнародним днем захисту дітей.
Привітали діток зі святом, адже вони потребують захисту та підтримки! Це відмінний привід порадувати малечу подарунками та побажати міцного здоров’я та нових здобутків у навчанні, щоденно відчувати поруч із собою доброзичливих та щирих рідних і близьких дорослих людей, які допоможуть, підтримають і захистять.
Начальник соціальної роботи ПРЦСССДМ
Олена Зятковська