Головна | Новини | ОГОЛОШЕННЯ | Всеукраїнська програма ментального здоров'я "ТИ ЯК?" |
02/06/2020
Протягом травня тривало громадське обговорення проєкту Концепції, а з 25 по 29 травня 2020 року за участі заступниці Міністра молоді та спорту Марини Попатенко, відбулися громадські онлайн консультації з представниками інститутів громадянського суспільства та установ, що працюють з дітьми та молоддю, зокрема, з молодіжними та дитячими громадськими організаціями та молодіжними центрами, міжнародними організаціями, молодіжними консультативно-дорадчими органами, органами учнівського та студентського самоврядування, фахівцями у молодіжній сфері, молодіжними працівниками, молоддю та іншими зацікавленими організаціями.
Усього у обговоренні брало участь більше 500 учасників.
Під час обговорення було отримано пропозиції щодо удосконалення проєкту Концепції, зокрема, в частині уточнення мети, пріоритетів, інструментів реалізації молодіжної політики та очікуваних результатів.
За результатами громадського обговорення, проєкт Концепції буде доопрацьовано та направлено на погодження до заінтересованих органів державної влади. Також доопрацьований проєкт Концепції буде розміщено на сайті Мінмолодьспорту.
Детальніше: http://www.dsmsu.gov.ua/index/ua/material/50885
За інформацією управління молоді та спорту облдержадміністрації.