Головна | Новини | ОГОЛОШЕННЯ | Всеукраїнська програма ментального здоров'я "ТИ ЯК?" |
19/06/2020
Щороку в третю неділю червня в Україні відзначають День працівників галузі охорони здоров'я України. Напередодні свята, 19 червня, біля головного корпусу Первомайської центральної районної лікарні відбулися урочисті заходи до Дня медичного працівника. Голова Первомайської райдержадміністрації Сергій САКОВСЬКИЙ висловив присутнім слова подяки за плідну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток охорони здоров’я району та відзначив працівників районної лікарні грамотами і квітами.