Головна | Новини | ОГОЛОШЕННЯ | Всеукраїнська програма ментального здоров'я "ТИ ЯК?" |
22/06/2020
22 червня в сквері Слави до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, голова Первомайської районної державної адміністрації Сергій САКОВСЬКИЙ, голова Первомайської районної ради Світлана ВОВК, депутат Миколаївської обласної ради Григорій МАРІН, заступник голови райдержадміністрації Олег ЮРЧЕНКО, заступник голови районної ради Олександр МАКОВЕЄНКО,
голова Первомайської районної ради ветеранів Ярослав ГУЙВАН, голова Первомайської районної громадської організації волонтерів Ніна НОВОСАДОВА, голова районної організації інвалідів Віра ДЕМБОВСЬКА, без залучення громадськості провели церемонію
покладання квітів до пам’ятного знаку загиблим у роки Другої світової війни.
Біля стели «НІХТО НЕ ЗАБУТИЙ НІЩО НЕ ЗАБУТЕ» присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять жертв війни в Україні.