Головна | Новини | ОГОЛОШЕННЯ | Всеукраїнська програма ментального здоров'я "ТИ ЯК?" |
24/06/2020
У понеділок, 23 червня, в «Олімпійському навчально-спортивному центрі» Конча-Заспа відбулось урочисте підписання та передача першої частини гуманітарної допомоги для індивідуального захисту спортсменів - це маски, дезинфікуючі засоби, захисні окуляри.
Також, в рамках події нагородили Почесною грамотою Міністерства молоді та спорту України тренерів-лікарів за вагомий особистий внесок у медичне забезпечення спорту вищих досягнень Олександра Москаленко та Мераба Швангирадзе й почесною грамотою Національного олімпійського комітету Олександра Варвінського за розбудову олімпійського руху.
Більш детальніше за посиланням:
http://dsmsu.gov.ua/index/ua/material/51104
Про це повідомляє управління молоді та спорту облдержадміністрації.