Головна | Новини | ОГОЛОШЕННЯ | Всеукраїнська програма ментального здоров'я "ТИ ЯК?" |
25/06/2020
Шановні жителі та гості Пермомайщини!
24 червня поточного року в Україні встановлений новий антирекорд по кількості нових хворих за добу — 940 чоловік, 16 - померло. В Миколаївській області виявлено 9 нових підтверджених випадків. Всього з початку епідемії зареєстровано 377 підтверджених випадків COVID-19. Від ускладнення померли – 9 осіб.
В Первомайській центральній районній лікарні отримують лікування 9 осіб. З них: 4 особи з підозрою та 5 хворих на COVID-19.
Ситуація тривожна. Зберігається стійка тенденція до збільшення кількості хворих. В основному це пов’язано із тим, що пом’якшення карантину сприйняли, як відміну карантину.
Ми спостерігаємо, низьку соціальну відповідальність – громадяни майже не використовують засоби захисту у місцях загального користування, у транспорті, проводять масові заходи – весілля, дні народження, поминки, релігійні зібрання, без дотримання соціальної дистанції.
У зв’язку із нехтуванням правил карантину, ми будемо знову змушені посилювати протиепідемічні заходи.
У нас є великий ризик, якщо ситуація не покращуватиметься, відбудеться перевантаження лікарні і медики просто не зможуть надавати лікарську допомогу тим, хто цього буде потребувати!!!!
Від сьогодні поліція, мобільні групи РДА проводить регулярні рейди з питання дотримання протиепідемічних заходів .
Наша команда цілодобово працює над заходами забезпечення максимальної протидії поширенню коронавірусу, а також створенням належних умов для лікування тих, хто вже захворів, і тих, хто ще захворіє. Для нас цінність людського життя – найвищий пріоритет!
Карантин створив для всіх нас чимало дискомфорту. Але цей дискомфорт допомагає зберегти життя і здоров‘я. Якщо хтось ще не зрозумів, у вирі щоденної статистики та прогнозів: що ціна недбалості – життя наших громадян. В особливій зоні ризику літні люди. Задумайтесь на хвилинку про те, що серед них можуть бути ваші батьки.
Від кожного з нас залежить швидкість розповсюдження вірусу, а відтак – здоров’я багатьох людей.
Закликаю вас бути свідомими! Будьте прикладом для інших!
Любіть, цінуйте, поважайте себе і своїх близьких. Бережіть свою родину! Головне – це наше з вами здоров’я і життя!
Посилання на відео: https://youtu.be/Zcd44Aknrv8