Головна | Новини | ОГОЛОШЕННЯ | Всеукраїнська програма ментального здоров'я "ТИ ЯК?" |
25/06/2020
У рамках відзначення Дня молоді Міністерство молоді та спорту України та Всеукраїнський молодіжний центр запрошують вас 28 червня об 11:00 на знакову подію для молоді – офіційне відкриття державної установи «Всеукраїнський молодіжний центр».
Пріоритетні напрями діяльності Центру - розвиток молодіжної інфраструктури, активізація участі молоді, розвиток компетентностей та спроможності молоді, національно-патріотичне виховання.
Окрім цього, планується запустити онлайн-марафон «Молодь на зв’язку». В онлайн-форматі ви спілкуватиметесь з молоддю з різних куточків України. Організатори будуть висвітлювати успішний досвід та інструменти молодіжної роботи, що існують у різних громадах нашої країни!
Під час марафону відбудеться презентація проєкту «Молодіжна політика в Україні: аналітика, політика, практика».
Також на вас чекають:
розіграші та сюрпризи;
цікаві гості та зіркові включення;
квіз-гра до Дня молоді;
та ще багато-багато цікавого.
Долучитися до спільного відзначення Дня молоді ви можете, заповнивши цю форму до 26.06 (включно):
https://cutt.ly/wuB0KW4 або за посиланням:
https://youtu.be/w3CYpNmCClk
Про це повідомляє управління молоді та спорту облдержадміністрації.