Головна | Новини | ОГОЛОШЕННЯ | Всеукраїнська програма ментального здоров'я "ТИ ЯК?" |
26/06/2020
З метою дотримання протиепідемічних вимог щодо профілактичних заходів протидії коронавірусної хвороби COVID-19 при здійсненні торгівлі харчовими продуктами в умовах карантину 26 червня поточного року голова Первомайської райдержадміністрації Сергій САКОВСЬКИЙ у складі робочої групи здійснив виїзд до комплексу торгових павільйонів на території Грушівської сільської ради.
Надано конструктивні рекомендації щодо: