Головна | Новини | ОГОЛОШЕННЯ | Всеукраїнська програма ментального здоров'я "ТИ ЯК?" |
26/06/2020
Сергій САКОВСЬКИЙ, голова райдержадміністрації провів робочу нараду щодо співпраці між сектором освіти райдержадміністрації та відділом освіти, культури, спорту та туризму Мигіївської сільської ради
Учасники наради обговорили ряд важливих питань, що виникають в процесі роботи, правовий механізм вирішення можливих спірних та проблемних рішень. Між учасниками наради відбувалася жвава дискусія.
По завершенню наради очільник району зазначив: «Потрібно надавати відділу освіти, культури, спорту та туризму Мигіївської сільської ради всебічну методичну, консультативну та організаційну допомогу».