Головна | Новини | ОГОЛОШЕННЯ | Всеукраїнська програма ментального здоров'я "ТИ ЯК?" |
14/08/2020
14 серпня 2020 року в приміщенні актової зали Первомайської районної ради відбулась виїзна зустріч під головуванням заступника голови облдержадміністрації Тетяни Стахевич з представниками органів місцевого самоврядування, територіальних органів виконавчої влади, громадськістю та преси з питань децентралізації влади в частині формування нової райдержадміністрації на території Первомайського району відповідно до Постанови Верховної Ради України від 17 липня 2020 року № 807-ІХ «Про утворення та ліквідацію районів».
На початку наради Тетяна Вікторівна розповіла про новий адміністративно-територіальний устрій Миколаївської області та функції і послуги, які будуть надавати новостворені райдержадміністрації.
Начальники департаментів (управлінь) облдержадміністрації дали роз’яснення та рекомендації щодо подальшої організації роботи в закладах освіти, охорони здоров’я, соціального захисту населення та надання адміністративних послуг в процесі реалізації реформи децентралізації.
Тетяна Стахевич нагадала про національну програму ініційовану Президентом України «Велике будівництво» і довела до відома, що продовжено проведення конкурсного відбору інвестиційних програм і проєктів регіонального розвитку на 2021 рік, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку в Миколаївській області.
Протягом зустрічі обговорено ряд нагальних питань. Керівникам районних адміністрацій надано відповідні доручення та рекомендації.