Головна | Новини | ОГОЛОШЕННЯ | Всеукраїнська програма ментального здоров'я "ТИ ЯК?" |
23/08/2020
23 серпня біля адміністративної будівлі Первомайської районної ради відбулись урочисті заходи з відзначення Дня Державного Прапора України. Захід розпочався традиційно з підняття державного прапора України. Почесне право внести та підняти прапор надано учасникам операції об’єднаних сил, антитерористичної операції.
Голова районної державної адміністрації Сергій САКОВСЬКИЙ та голова районної ради Світлана ВОВК привітали присутніх зі святом. Сергій Володимирович нагородив почесними грамотами за значний внесок у здобуття незалежності України, розбудову держави, захист її суверенітету, територіальної цілісності, мужність і активну життєву позицію та з нагоди
Дня Державного Прапора України учасників операції об’єднаних сил, антитерористичної операції: БОЄРУ Дениса Івановича, ЗАБОЛОТНОГО Сергія Миколайовича, МАРКОВА Миколу Анатолійовича, МІГДУ Олександра Олексійовича, НАПАДОВСЬКОГО Миколу Миколайовича.
Гарний настрій присутнім подарувала Оксана Поліщук піснею «Україна».