Головна | Новини | ОГОЛОШЕННЯ | Всеукраїнська програма ментального здоров'я "ТИ ЯК?" |
24/08/2020
24 серпня 2020 року в загальноосвітніх навчальних закладах району:Довгопристанській ЗОШ І-ІІІ супенів, Кінецьпільській ЗОШ І-ІІІ супенів, Лисогірській ЗОШ І-ІІІ супенів №1, Кумарівській ЗОШ І-ІІІ супенів, Лукашівському НВК, Полтавському НВК, Чаусівському НВК №2, пройшов конкурс малюнків на асфальті «Майбутнє очима дітей»