Головна | Новини | ОГОЛОШЕННЯ | Всеукраїнська програма ментального здоров'я "ТИ ЯК?" |
15/09/2020
З метою якісної підготовки Первомайського району до участі у стратегічному командно-штабному навчанні з Командуванням об’єднаних сил Збройних Сил України «Об’єднані зусилля - 2020» 15 вересня 2020 року в приміщенні Первомайської райдержадміністрації відбулось засідання Штабу району територіальної оборони.
На засіданні розглядались питання:
- Уточнення персонального складу Штабу територіальної оборони та вивчення функціональних обов’язків посадових осіб;
- Уточнення Плану територіальної оборони району, робочої карти та документації пункту управління;
- Відпрацювання документації Штабу територіальної оборони району відповідно до вимог законодавчих та нормативно-правових актів з питань оборони;
- Уточнення сил та засобів суб’єктів територіальної оборони.
- Уточнення переліку важливих об’єктів і комунікацій регіонального та місцевого значення, які підлягають охороні та обороні в умовах особливого періоду.
По закінченню наради головою райдержадміністрацію Сергієм САКОВСЬКИМ були надані відповідні доручення та рекомендації щодо виконання завдань з територіальної оборони під час проведення стратегічних командно-штабних навчань.