Головна | Новини | ОГОЛОШЕННЯ | Всеукраїнська програма ментального здоров'я "ТИ ЯК?" |
16/09/2020
Впродовж минулої доби зареєстровано 8 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію COVID-19 серед дітей та персоналу 7 організованих дитячих закладів (ЗЗСО №22 м. Миколаєва, Вознесенська гімназія ім. Т. Г. Шевченка, Мішково-Погорілівська школа-інтернат Вітовського району, Вознесенська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат, ДНЗ №84 м. Миколаєва, ДНЗ №134 м. Миколаєва та Вознесенський НВК №3).
Детальніше: https://cutt.ly/BfSd2L5