Головна | Новини | ОГОЛОШЕННЯ | Всеукраїнська програма ментального здоров'я "ТИ ЯК?" |
25/09/2020
Впродовж минулої доби зареєстровано 6 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію COVID-19 серед дітей та персоналу 6 організованих дитячих закладів (ЗОШ №54 м.Миколаєва, Коблевський ЗЗСО І-ІІІ ст. Березанського району, Олександрівська ЗОШ Вознесенського району, ЗОШ №10 м.Вознесенська, Квітневий НВК Вітовського району та ДНЗ «Ведмежатко» с.Добра Криниця Баштанського району). Інформація про виявлених хворих учнів/вчителів та кількість класів/груп на самоізоляції станом на 25.09.2020 додається.
Детальніше: https://cutt.ly/FfBDlml