Головна | Новини | ОГОЛОШЕННЯ | Всеукраїнська програма ментального здоров'я "ТИ ЯК?" |
30/09/2020
30 вересня традиційно відзначається Всеукраїнський День бібліотек. Виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації, заступник голови райдержадміністрації Олег ЮРЧЕНКО завітав до Первомайської районної центральної бібліотеки та привітав її працівників з професійним святом.
Ріднити людей з книгою, відкривати їм красу і силу слова, що може бути достойнішим? Хтось із мудрих сказав: «Бібліотекар – це не професія, а стан душі». Для кожної освіченої людини, бібліотекар – це насамперед творча особистість, яка безкорисливо, щедро, з повною віддачею служить суспільству, читачеві.