Головна | Новини | ОГОЛОШЕННЯ | Всеукраїнська програма ментального здоров'я "ТИ ЯК?" |
01/10/2020
Впродовж минулої доби зареєстровано 7 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію COVID-19 серед дітей та працівників 7 організованих дитячих закладів (гімназія №4 м.Миколаєва, гімназія №41 м.Миколаєва, ЗЗСО №50 м.Миколаєва, ЗЗСО №20 м.Миколаєва, ЗЗСО №42 м.Миколаєва та ЗОШ с.Бурилове Кривоозерського району). Інформація про виявлених хворих учнів/вчителів та кількість класів/груп на самоізоляції станом на 01.10.2020 додається.
Детальныше: https://cutt.ly/of8dPT2