Головна | Новини | ОГОЛОШЕННЯ | Всеукраїнська програма ментального здоров'я "ТИ ЯК?" |
02/10/2020
Впродовж минулої доби зареєстровано 13 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію COVID-19 серед дітей та працівників 11 організованих дитячих закладів (ЗЗСО №49 м.Миколаєва, ЗОСШІ №6 м.Миколаєва, ЗЗСО №56 м.Миколаєва, ЗЗСО №45 м.Миколаєва, ЗЗСО №19 м.Миколаєва, економічний ліцей №2 м.Миколаєва, ЗОШ №15 м.Первомайська, ЗОШ с.Грушівка Первомайського р-ну, медичний коледж м.Первомайська, Пересадівська ЗОШ І-ІІІ ст. Вітовського р-ну та ЗОШ №10 м.Вознесенська).
Детальніше: https://cutt.ly/0f4sI2q