Головна | Новини | ОГОЛОШЕННЯ | Всеукраїнська програма ментального здоров'я "ТИ ЯК?" |
05/10/2020
Щиро вітаю всіх лікарів Первомайського району з Міжнародним днем лікаря!
Для всіх нас головні, фундаментальні цінності – життя і здоров’я. У складній ситуації з захворюванням на коронавірус на передовій боротьби - лікарі. Вони щодня ризикують власним здоров'ям заради здоров'я та життя інших.
В закладах охорони здоров’я району працюють самовіддані професіонали, які успішно освоюють новітні технології, докладають зусиль щодо покращення якості медичної допомоги, в першу чергу, дітям і матерям, жителям сільської місцевості, ветеранам війни і праці, всім, хто потребує медичної допомоги.
Сердечно зичу кожному лікарю нашого краю натхнення і успіхів в роботі, здійснення всіх планів і задумів, міцного здоров’я, особистого щастя і благополуччя.
Миру і добра вам і вашим сім’ям!
З повагою,
голова райдержадміністрації Сергій САКОВСЬКИЙ