Головна | Новини | ОГОЛОШЕННЯ | Всеукраїнська програма ментального здоров'я "ТИ ЯК?" |
21/10/2020
17 жовтня в м. Миколаєві пройшов обласний огляд ансамблів народних інструментів «Volta».
У цьогорічному заході прийняли участь понад 40 дорослих та дитячих колективів, дуетів і вокалістів Миколаївщини, які демонстрували свій талант і творчу самобутність у чотирьох номінаціях: «Ансамблі народних інструментів», «Ансамблі троїстих музик», «Виконавці малих музичних форм», «Солісти-інструменталісти». Учасники представили два різнохарактерні твори народної та сучасної музики українських, закордонних професійних інструменталістів або композиторів-аматорів.
Первомайський район на огляді представив «Інструментальний ансамбль» Первомайського районного будинку культури, який отримав перше місце в номінації «Виконавці малих музичних форм», доросла вікова категорія. Щиро вітаємо наших музик з перемогою!
https://www.youtube.com/watch?v=Zbs6UfaPu5w