Головна | Новини | ОГОЛОШЕННЯ | Всеукраїнська програма ментального здоров'я "ТИ ЯК?" |
29/10/2020
76-а річниця вигнання нацистів з України – День вшанування героїчного подвигу ветеранів Другої світової війни та борців за незалежність України в період Другої світової війни, увічнення пам’яті загиблих та збереження духовних цінностей, традицій старших поколінь.
З глибокою повагою та священною пам'яттю про всіх, хто віддав життя в ім'я миру і спокою рідної української землі, в населених пунктах Первомайського району проведено покладання квітів біля пам’ятників та пам’ятних знаків загиблим у роки Другої Світової війни.
В Тарасівській, Зеленокошарській, Лисогірській бібліотеках-філіях організовано тематичні викладки книг про воїнів-визволителів «Війна не знає забуття».